Schema


 
Datum Tijd Thuis team Uitslag Uit team Veld Scheidsrechter Opmerkingen
2019-11-12 18:30 Phictori RiBut 1 BlockBusters Revisited PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 18:30 Mix SLAM 2 Klasse Apart PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 18:30 Elisa 2 Bende van Stratum 3 Steigers PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 19:45 BlockBusters Revisited Steigers 1 SLAM PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 19:45 Simba Klasse Apart 2 Mix PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 19:45 ASML Focus 3 Bende van Stratum PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-12 21:00 PBF Volleybal 2 Nuvo'68 2 VC Bravo 2 VC Geldrop
2019-11-12 21:00 PBF Volleybal 3 Antares 2 VC Primo 3 VC Geldrop
2019-11-14 21:30 VC Primo 1 Nuvoc 2 PBF Volleybal 1 VC Geldrop
2019-11-19 18:30 Elisa 2 ASML 1 Simba PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 18:30 Phictori Steigers 2 Focus PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 18:30 Klasse Apart SLAM 3 RiBut PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 19:45 Bende van Stratum BlockBusters Revisited 1 Elisa 2 PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 19:45 Focus Simba 2 ASML PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 19:45 Mix RiBut 3 Phictori PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 21:00 Bende van Stratum Mix 2 BlockBusters Revisited PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-19 21:00 PBF Volleybal 1 MVC de Hangar 1 3 Nuvo'68 2 VC Geldrop
2019-11-21 20:30 Nuvo'68 2 VC Primo 1 PBF Volleybal 2 VC Geldrop
2019-11-26 18:30 Mix Phictori 1 SLAM PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-26 18:30 ASML BlockBusters Revisited 2 Steigers PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-26 18:30 RiBut Klasse Apart 3 Bende van Stratum PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-26 19:45 Focus SLAM 1 Mix PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-26 19:45 Simba Elisa 2 2 BlockBusters Revisited PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-26 19:45 Steigers Bende van Stratum 3 Klasse Apart PBF Competitie - 1e ronde
2019-11-27 19:30 Nuvoc 2 PBF Volleybal 2 VC ODI 1 VC Geldrop
2019-11-27 21:00 Nuvoc 1 VC ODI 1 PBF Volleybal 2 VC Geldrop
2019-11-28 21:00 Kaboem 1 VC-NatLab 1 PBF Volleybal 1 VC Geldrop
2019-11-28 21:30 Antares 2 VC Blokkart 2 PBF Volleybal 3 VC Geldrop
2019-12-02 21:00 VC ODI 2 VC Primo 3 PBF Volleybal 3 VC Geldrop
2019-12-03 18:30 Klasse Apart Phictori 1 Elisa 2 PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 18:30 Bende van Stratum ASML 2 RiBut PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 18:30 BlockBusters Revisited Simba 3 Focus PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 19:45 RiBut Focus 1 ASML PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 19:45 Mix Steigers 2 Phictori PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 19:45 SLAM Elisa 2 3 Simba PBF Competitie - 1e ronde
2019-12-03 21:00 PBF Volleybal 1 Nuvoc 2 Tamar 2 VC Geldrop
2019-12-03 21:00 PBF Volleybal 2 Kaboem 1 VC de Clown Geldrop 1 VC Geldrop
2019-12-09 20:15 VVC Best 2 PBF Volleybal 3 VC ODI 3 VC Geldrop
2019-12-12 21:00 MVC de Hangar 1 VC Bravo 2 PBF Volleybal 2 VC Geldrop
2019-12-16 21:30 VC Bravo 2 PBF Volleybal 2 MVC de Hangar 1 VC Geldrop
2019-12-19 20:30 Nuvo'68 2 PBF Volleybal 1 Tamar 1 VC Geldrop
2020-01-07 21:00 PBF Volleybal 1 VC Primo 1 Nuvo'68 2 VC Geldrop
2020-01-07 21:00 PBF Volleybal 3 VC ODI 2 VC Pieter Brueghel 4 VC Geldrop
2020-01-09 21:00 Kaboem 1 Nuvoc 2 PBF Volleybal 2 VC Geldrop
2020-01-09 21:30 VC Primo 3 VC Riethoven 1 PBF Volleybal 3 VC Geldrop