Schema


 
Datum Tijd Thuis team Uitslag Uit team Veld Scheidsrechter Opmerkingen
2020-03-02 21:00 VC ODI 2 PBF Volleybal 3 VC Riethoven 1 VC Geldrop
2020-03-03 18:30 Phictori Simba 1 RiBut PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 18:30 SLAM BlockBusters Revisited 2 Klasse Apart PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 18:30 ASML Bende van Stratum 3 Steigers PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 19:45 RiBut Elisa 2 1 Phictori PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 19:45 Steigers Mix 2 Simba PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 19:45 Klasse Apart Focus 3 SLAM PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-03 21:00 PBF Volleybal 1 VC-NatLab 1 Nuvo'68 2 VC Geldrop
2020-03-03 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-03-05 21:00 Kaboem 1 VC Bravo 2 PBF Volleybal 1 VC Geldrop
2020-03-10 18:30 ASML RiBut 1 Bende van Stratum PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 18:30 Steigers Simba 2 BlockBusters Revisited PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 18:30 Klasse Apart Elisa 2 3 Focus PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 19:45 Focus Bende van Stratum 1 ASML PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 19:45 SLAM Phictori 2 Simba PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 19:45 Mix BlockBusters Revisited 3 Elisa 2 PBF Competitie - 3e ronde
2020-03-10 20:00 VC Primo 1 PBF Volleybal 2 MVC de Hangar 1 VC Geldrop
2020-03-10 21:00 PBF Volleybal 3 VCE/PSV 3 Antares 2 VC Geldrop
2020-03-10 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-03-12 21:00 MVC de Hangar 1 PBF Volleybal 1 Nuvoc 2 VC Geldrop
2020-03-16 20:15 VVC Best 2 VC Primo 3 PBF Volleybal 3 VC Geldrop
2020-03-17 18:30     PBF Beker
2020-03-17 21:00 PBF Volleybal 2 MVC de Hangar 1 Nuvo'68 2 VC Geldrop
2020-03-17 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-03-19 21:00 Kaboem 1 VC Primo 1 PBF Volleybal 2 VC Geldrop
2020-03-24 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-03-24 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-03-26 20:30 Nuvo'68 2 PBF Volleybal 2 VC Bravo 2 VC Geldrop
2020-03-31 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-03-31 21:00 PBF Volleybal 1 Nuvo'68 2 Kaboem 1 VC Geldrop
2020-03-31 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-04-02 21:30 Antares 2 PBF Volleybal 3 VC Blokkart 2 VC Geldrop
2020-04-07 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-04-07 21:00 PBF Volleybal 3 VVC Best 2 Antares 2 VC Geldrop
2020-04-07 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-04-09 21:30 VC Primo 1 VC Bravo 2 PBF Volleybal 1 VC Geldrop
2020-04-09 21:30 Antares 2 VCE/PSV 3 PBF Volleybal 3 VC Geldrop
2020-04-14 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-04-14 21:00 PBF Volleybal 2 VC Bravo 2 Nuvo'68 2 VC Geldrop
2020-04-14 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-04-16 21:30 VC Primo 1 PBF Volleybal 1 Nuvoc 2 VC Geldrop
2020-04-21 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-04-21 21:00 Trainen PBF Dames Trainen
2020-04-28 18:30     PBF Competitie - 4e ronde
2020-05-05 18:30     PBF Cup Night
2020-05-06 20:00     BBVC toernooi
2020-05-13 20:00     BBVC toernooi
2020-05-20 20:00     BBVC toernooi
2020-05-27 20:00     BBVC toernooi
2020-06-03 20:00     BBVC toernooi
2020-06-06 18:00 PBF Volleybal 1 Schonmoeder wisselbeker
2020-06-10 20:00     BBVC toernooi
2020-06-17 20:00     BBVC toernooi
2020-06-24 20:00     BBVC toernooi
2020-07-01 20:00     BBVC toernooi
2020-07-08 20:00     BBVC toernooi